Kontakt

T: +386 (0)1 241 86 47
E: center-slo@ff.uni-lj.si

Uradne ure

  • ponedeljek–petek, 9.00–11.00 in 14.00–15.00
  • vsako prvo sredo v mesecu do 17.00

Naslov

Univerza v Ljubljani
Center za slovenščino kot drugi in tuji jezik
Kongresni trg 12
SI-1000 Ljubljana
Prikaži na Google maps

Predstojnik Centra: red. prof. dr. Marko Stabej

Program oz. dejavnost Strokovni sodelavci Kontakti

Slovenščina na tujih univerzah (STU)
Seminar slovenskega jezika, literature in kulture (SSJLK)
Simpozij Obdobja (SO)

asist. dr. Damjan Huber (vodja sodelavcev CSDTJ ter programov SSJLK in SO)

01 241 86 76
damjan.huber@ff.uni-lj.si

dr. Mojca Nidorfer Šiškovič
(vodja programa STU)
01 241 86 75
mojca.nidorfer-siskovic@ff.uni-lj.si
Izpitni center dr. Ina Ferbežar
(vodja programa)
01 241 86 73
ina.ferbezar@ff.uni-lj.si

Petra Likar Stanovnik

01 241 86 47
petra.likarstanovnik@ff.uni-lj.si

Lidija Jesenko

01 241 86 47
izpitni.center@ff.uni-lj.si
Tečaji slovenščine Branka Gradišar
(vodja programa)
01 241 86 48
branka.gradisar@ff.uni-lj.si
Jana Kete Matičič 01 241 86 77
jana.ketematicic@ff.uni-lj.si
Tjaša Alič 01 241 86 48
tjasa.alic@ff.uni-lj.si
Tanja Jerman
(vodja lektorjev)
tanja.jerman@ff.uni-lj.si
Izobraževanje doc. dr. Nataša Pirih Svetina
(vodja programa)
01 241 86 74
n.pirih@ff.uni-lj.si
Založništvo mag. Mateja Lutar 01 241 86 49
mateja.lutar@ff.uni-lj.si
Slovenščina za otroke in mladostnike Mihaela Knez
(vodja programa)
01 241 86 88
mihaela.knez@guest.arnes.si
Damjana Kern 01 241 86 72
damjana.kern@ff.uni-lj.si

 

Z brskanjem po tej strani, se strinjate z uporabo piškotkov. Več informacij

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close