Kontakt

T: +386 (0)1 241 86 47
E: center-slo@ff.uni-lj.si

Uradne ure

  • ponedeljek–petek, 9.00–11.00 in 14.00–15.00
  • vsako prvo sredo v mesecu do 17.00

Naslov

Univerza v Ljubljani
Center za slovenščino kot drugi in tuji jezik
Kongresni trg 12
SI-1000 Ljubljana
Prikaži na Google maps

Predstojnica Centra: red. prof. dr. Simona Kranjc

Program oz. dejavnost Strokovni sodelavci Kontakti

Slovenščina na tujih univerzah (STU)
Seminar slovenskega jezika, literature in kulture (SSJLK)
Simpozij Obdobja (SO)

asist. dr. Damjan Huber (vodja sodelavcev CSDTJ ter programov SSJLK in SO)

01 241 86 76
damjan.huber@ff.uni-lj.si

dr. Mojca Nidorfer Šiškovič
(vodja programa STU)
01 241 86 75
mojca.nidorfer-siskovic@ff.uni-lj.si
Izpitni center dr. Ina Ferbežar
(vodja programa)
01 241 86 73
ina.ferbezar@ff.uni-lj.si

Petra Likar Stanovnik

01 241 86 74
petra.likarstanovnik@ff.uni-lj.si

Neža Kočevar

01 241 86 47
neza.kocevar@ff.uni-lj.si
Tečaji slovenščine Branka Gradišar
(vodja programa)
01 241 86 48
branka.gradisar@ff.uni-lj.si
Jana Kete Matičič 01 241 86 77
jana.ketematicic@ff.uni-lj.si
Tjaša Alič
(Kabinet 5/2/7, Tobačna 5)
01 244 20 63
tjasa.alic@ff.uni-lj.si
Tanja Jerman
(vodja lektorjev)
01 241 86 44
tanja.jerman@ff.uni-lj.si
Katja Kralj
(Pionirski dom, Vilharjeva 15)
051 416 260
katja.kralj@ff.uni-lj.si
Izobraževanje Matej Klemen
(vodja programa; Kabinet 5/2/7, Tobačna 5)
01 244 20 63
matej.klemen@ff.uni-lj.si
Založništvo mag. Mateja Lutar 01 241 86 49
mateja.lutar@ff.uni-lj.si
Slovenščina za otroke in mladostnike dr. Mihaela Knez
(vodja programa)
01 241 86 88
mihaela.knez@ff.uni-lj,si
dr. Damjana Kern Andoljšek
01 241 86 72
Damjana.KernAndoljsek@ff.uni-lj.si